Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa - BuldozerisBMW

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
BuldozerisBMW

BuldozerisBMW


Pranešimų skaičius : 2

Anketa - BuldozerisBMW Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa - BuldozerisBMW   Anketa - BuldozerisBMW Icon_minitime2011-12-29, 22:15

1. BuldozerisBMW, Treasure hunter 68lvl
2. karberiz
DonEatMyArrows
BuldozerisBMW (pastaruosius 7-8 metus sis nikas)
3. Siuo metu be klano. Buve: Forgotten, Defiance, aCtion, StandYourGround, RevengersReborn.
4. 21
5. Labai priklauso nuo dienos ir kitos veikos kruvio, bet vidutiniskai apie 6-7val per para. Siuo metu zaidziu vakarais/naktimis, daznai iki ryto.
6. Todel, kad esu buves ally su jumis, budamas Defiance klane, be to rekomendavo kiti zmones stoti butent pas jus.
7. Todel kad megstu komandini darba, ypac kai isnaudojamos ar bent bandoma isnaudoti visas zaidimo galimybes (ch, cs, epic rb, instance zonos ir pan), manau sis klanas ta sugeba, pamenu imant pili su jumis Wink turiu daug patirties siame zaidime, dalinai nuo c1 (dalinai, nes iki c3 zaidimas buvo toks paprastas, nesigilinau i nieka lb), todel netureciau buti didele nasta :D taip pat esu istikimas, nerasit nei vieno zmogaus kuris pasakytu kazka blogo apie mane susijus su klanu, istojas bunu tol kol klanas gyvas tame serveryje, o esant pasiulymui ir kitame, kad ir koks jis bebutu. Anksciau pateiktas listas klanu nereiskia, jog kazkuri meciau nes nepatiko ir perejau i kita, tiesiog servui uzsidarius buvo daroma pertrauka (man asmensikai arba klanui) ar pan. Su kaikuriu klanu nariais iki siol palaikau rysius. Deja siame serveryje (innova core), nei vienas ju nezaidzia :)
8. wow, aion, mu, cabal, l2 kas be ko :D
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Anketa - BuldozerisBMW Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - BuldozerisBMW   Anketa - BuldozerisBMW Icon_minitime2011-12-30, 09:46

iki sausio 5 d. laikinai standome nauju nariu priemima. anketos bus perziuretos auksciau norodyta data.
laimingu naujuju metu.
Atgal į viršų Go down
BuldozerisBMW

BuldozerisBMW


Pranešimų skaičius : 2

Anketa - BuldozerisBMW Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - BuldozerisBMW   Anketa - BuldozerisBMW Icon_minitime2011-12-31, 15:19

Ok, lauksiu ziniu :) laimingu ir jums Wink
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Anketa - BuldozerisBMW Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - BuldozerisBMW   Anketa - BuldozerisBMW Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Anketa - BuldozerisBMW
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - zts
» Anketa - T3h
» Anketa - Co
» Anketa - Ara
» Anketa -Egx

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: