Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa - E50

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
E50

E50


Pranešimų skaičius : 3
Age : 30
Miestas : Kaunas

Anketa - E50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa - E50   Anketa - E50 Icon_minitime2011-11-27, 14:56

1. Nick'as, profesija (būsima profesija ar dabartinis lvl). E50, Berseker (arba dar kažkas iš karių, noriu būt Tyrr Warrior)
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose). Visur E50.
3. Buvę, esami klanai (visuose zaistuose Lineage II serveriuose). Gimine (Avalonas), BoogeyMans (L2 Kaimas), TroubleMakers (keliuose serveriuose, nepamenu jau), CosaNostra (BFD tikriausiai).
4. Amžius. 18 m.
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą (vidutiniškai) ir kokiu paros metu. Per dieną apie 2-4h galėsiu žaist, labiau vakare, iki kokios 23h. Savaitgaliais galiu žaist ir visą dieną, jau taip kaip jums reikės.
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave? Nes negaliu žaisti vienas, kad ir koks tai serveris bebūtų. Visada reikia su kažkuo bendrauti žaidžiant, jei net ir nemuši kartu monstrų, kitaip neįdomu. Taip pat noriu ir kažko pasiekti, nors tai bus labai sunku, tačiau nebus čia kur labai skubėti, po metų wipe juk nebus (lol)
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Gal gali jus kas nors rekomenduoti is esamu klano nariu? Didelė Lineage 2 patirtis, esu draugiškas bei mylintis šį žaidimą. :)
8. Ar tikrai ĮDĖMIAI perskaitėte klano taisykles ir su jomis sutinkate? Nelabai matau kažkur jas parašytas, tikriausiai tvarkomos dabar jos, bet aišku, kad sutinku.

Gal žaidžiu ir ne per daugiausiai, bet kaip ir sakiau, nėra kur skubėti taip. Po pusės metų mano aktyvumas tikrai pagerės, tiesiog šiais metais turiu egzaminus. Jei dar kas domina - PM.
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Anketa - E50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - E50   Anketa - E50 Icon_minitime2011-11-29, 14:35

man tel nr i pm parasyk
Atgal į viršų Go down
 
Anketa - E50
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - T3h
» Anketa - Co
» Anketa - Ara
» Anketa -Egx
» Anketa - Den

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: