Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa - bontavi

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
bontavi

bontavi


Pranešimų skaičius : 20
Age : 32

Anketa - bontavi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa - bontavi   Anketa - bontavi Icon_minitime2011-11-28, 00:35

1. Nick'as, profesija (būsima profesija ar dabartinis lvl). bontavi , SWS
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose). Yamato, Bikis, empty, Valkyrie
2-a. Losias BFD , rpg-club , asterios , ru retail , beyond .
3. Buvę, esami klanai (visuose zaistuose Lineage II serveriuose). Awak3 Ronins RedWings RedHawks
4. Amžius. 20
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą (vidutiniškai) ir kokiu paros metu. Priklausys ar reikia dirbti ar nea. Pirmadieniais buciau on tik nuo 19.30 ar 20h . 2-5dieni nuo 18-18.30 ( priklauso ar reikes dirbti) . Sestadieniais nuo 14-15h . Po darbo dazniausiai gryzes prasedziu iki 2-3h nakties. ( tai toks naktinukas esu :) ).
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave? Ieskau rimto klano retaile su kuriuo tikrai butu galima kazko siekti ir tikrai pasiekti.
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Gal gali jus kas nors rekomenduoti is esamu klano nariu? Greitai perprantu zaidimus, jai truksta ziniu visad pasipildau. Esu draugiskas. Taip pat visad padedu kai ko reikia.
8. Ar tikrai ĮDĖMIAI perskaitėte klano taisykles ir su jomis sutinkate? Butinai perskaitysiu kai jos bus parasytos.
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Anketa - bontavi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - bontavi   Anketa - bontavi Icon_minitime2011-11-28, 12:10

man i pm parasyk savo tel nr.
Atgal į viršų Go down
 
Anketa - bontavi
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - T3h
» Anketa - Co
» Anketa - Ara
» Anketa -Egx
» Anketa - Den

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: