Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa - karstyle

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
karstyle

karstyle


Pranešimų skaičius : 16
Age : 32
Miestas : Klaipėdos raj.

Anketa - karstyle Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa - karstyle   Anketa - karstyle Icon_minitime2011-11-29, 00:31

1. Nick'as, profesija (būsima profesija ar dabartinis lvl).
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose).
3. Buvę, esami klanai (visuose zaistuose Lineage II serveriuose).
4. Amžius.
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą (vidutiniškai) ir kokiu paros metu.
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave?
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Gal gali jus kas nors rekomenduoti is esamu klano nariu?
8. Ar tikrai ĮDĖMIAI perskaitėte klano taisykles ir su jomis sutinkate?

_____________________________________________

1. karstyle, dėl klasės nesu dar tikras, GOD turi daug pakitimų, bet greičiausiai už dd/nuker.
2. ecchi, deagon, buvo dar keli, tačiau jų jau nebepamenu, nes lošiau už juos seniai.
3. Shadows, Mars, Distress, FeelTheRush.
4. 19
5. ~5h tūrėčiau rasti. Vieną dieną mažiau, kitą dieną daugiau. Gali būti, jog vieną dieną nebūsiu online, o kitą diena kiaurą parą. Priklausomai nuo užimtumo. Savaitgaliais daugiau žinoma.
6. Pas jus lošia keli draugai, su kuriais jau žaidžiau kituose serveriuose, bei ru offe (neištvėriau ten nes rusų kalbos nesuprantu).
7. Esu kompanijos žmogus, palaikau pokalbį per ts grindinimo laiku (tik kaži kiek grindo l2 ant GOD like), linksmas, ištikro savęs kritikuoti nelabai moku, todėl sunku man į šį klausimą atsakyt. Taip, Node galėtų užtarti žodį.
8. Taip.
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Anketa - karstyle Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - karstyle   Anketa - karstyle Icon_minitime2011-11-29, 00:41

man savo tel nr i pm numesk
Atgal į viršų Go down
 
Anketa - karstyle
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - T3h
» Anketa - Co
» Anketa - Ara
» Anketa -Egx
» Anketa - Den

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: