Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa - Harry

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
ZuzuPI

ZuzuPI


Pranešimų skaičius : 3

Anketa - Harry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa - Harry   Anketa - Harry Icon_minitime2011-11-29, 22:40

1. Nick'as, profesija (būsima profesija ar dabartinis lvl). - Bus Harry (jei niekas nepavoks anksciau laiko) , SE (Eolh Healer po awakening)
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose). Boumzy - tehgmaers.net ; Zaiqoon - Lineage2Dreams.com ; Apchy - L2live Kamael
3. Buvę, esami klanai (visuose zaistuose Lineage II serveriuose). Jeigu atvirai nebelabai atsimenu kur as nelosiau, is daugumos clan'u iseidavau del neaktyvumo, ar PvP stygiaus.
[b]4. Amžius.
18
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą (vidutiniškai) ir kokiu paros metu. 3-4 valandos siokiom dienom dazniausiai nuo 16:00, savaitgaliais - 6+
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave? - Man patinka stabilus zaidimas, megstu zaisti su tautieciais, o cia vienas padoriausiai atrodanciu clan'u. Kaip pastebejau cia visi 20+ - taigi nebus malalietku, nuo kuriu skaudetu galva.
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Gal gali jus kas nors rekomenduoti is esamu klano nariu? Man sitas klausimas dazniausiai nepatinka, nes tik pabandes su zmonem pazaisti galima pasakyti kodel nori butu ju rate, jei kanors rasyciau daugiau - turbut meluociau, tad susilaikysiu nuo tolesniu komentaru.
8. Ar tikrai ĮDĖMIAI perskaitėte klano taisykles ir su jomis sutinkate? Didziausias pasaulyje melas - TAIP perskaiciau taisykles.
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Anketa - Harry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - Harry   Anketa - Harry Icon_minitime2011-11-29, 23:54

man savo tel nr i pm parasyk
Atgal į viršų Go down
ZuzuPI

ZuzuPI


Pranešimų skaičius : 3

Anketa - Harry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - Harry   Anketa - Harry Icon_minitime2011-11-30, 15:58

Parašiau, bet su atsakymu tai kažkaip lėtokai :)
Atgal į viršų Go down
Spurgita

Spurgita


Pranešimų skaičius : 260
Age : 43

Anketa - Harry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - Harry   Anketa - Harry Icon_minitime2011-11-30, 16:04

ZuzuPI rašo:
Parašiau, bet su atsakymu tai kažkaip lėtokai :)
ne visi sedi vien tik forume, darbas svarbiau nei forume sedet, nepaskambino reiskias negali, svarbesniu reikalu yra
p.s. tu man jau nepatinki
Atgal į viršų Go down
ZuzuPI

ZuzuPI


Pranešimų skaičius : 3

Anketa - Harry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - Harry   Anketa - Harry Icon_minitime2011-11-30, 16:07

Spurgita rašo:
ZuzuPI rašo:
Parašiau, bet su atsakymu tai kažkaip lėtokai :)
ne visi sedi vien tik forume, darbas svarbiau nei forume sedet, nepaskambino reiskias negali, svarbesniu reikalu yra
p.s. tu man jau nepatinki

Na ir puiku.
Atgal į viršų Go down
VODKA

VODKA


Pranešimų skaičius : 161
Age : 37
Miestas : KLP

Anketa - Harry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - Harry   Anketa - Harry Icon_minitime2011-11-30, 16:16

ZuzuPI rašo:
Spurgita rašo:
ZuzuPI rašo:
Parašiau, bet su atsakymu tai kažkaip lėtokai :)
ne visi sedi vien tik forume, darbas svarbiau nei forume sedet, nepaskambino reiskias negali, svarbesniu reikalu yra
p.s. tu man jau nepatinki

Na ir puiku.

man nepatinka nicko galas :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Anketa - Harry Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - Harry   Anketa - Harry Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Anketa - Harry
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - T3h
» Anketa - Co
» Anketa - Ara
» Anketa -Egx
» Anketa - Den

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: