Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa - Daups

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Daups

Daups


Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Joniskis

Anketa - Daups Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa - Daups   Anketa - Daups Icon_minitime2011-12-01, 09:18

1. Nick'as, profesija (būsima profesija ar dabartinis lvl). Daups. Galvoju apie Warrior/Tank Arba Rogue dar nezinau tiksliai jei turit pasiulymu ko reiktu clanui butu gerai.
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose). erQ/ezQ/sKeech/ShutTheFuckUp/waveOwnz
3. Buvę, esami klanai (visuose zaistuose Lineage II serveriuose). Punch/L2kings/NewOrder (zaides as labai daug l2 servu tai visu kaip ir neisvardinsiu)
4. Amžius. 18
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą (vidutiniškai) ir kokiu paros metu. apie 4-8h buna visaip ir rytais ir vakarais.
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave? Draugas pasiule cia uzsiregistruot jei eisiu i eu globala.
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Gal gali jus kas nors rekomenduoti is esamu klano nariu? Nes esu Teamwork megejas man patinka turet geru zmoniu grupe su kurias galima ir pvp nueit ir visa kita nuveikt visada steigiuos padet klanui ir draugams.
8. Ar tikrai ĮDĖMIAI perskaitėte klano taisykles ir su jomis sutinkate? Nu Miau pasakyt moku tai sutinku
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Anketa - Daups Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - Daups   Anketa - Daups Icon_minitime2011-12-01, 14:52

savo tel nr man i pm parasyk
Atgal į viršų Go down
 
Anketa - Daups
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - T3h
» Anketa - Co
» Anketa - Ara
» Anketa -Egx
» Anketa - Den

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: