Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa - MinDiuSe

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
MinDiuSe

MinDiuSe


Pranešimų skaičius : 46
Age : 32
Miestas : Vilnius

Anketa - MinDiuSe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa - MinDiuSe   Anketa - MinDiuSe Icon_minitime2011-12-03, 07:01

1.MinDiuSe - Dwarfas Karys - Tyr Warrior
2. MinDiuSe , iMinDiuSe , eMinDiuSe , Setsumi
3. RedCross , RedWing , BallzOfSteel
4. Savaites begyje 20
5. Siuo metu prie kompiuterio praleidziu nuo 5 iki 24 valandu (24 praleidau prie skyrim pirma zaidimo diena geras zaidimas :) ) bet nezinau kaip bus kitais metais , nes ketinu susirast darba , bet siaip suo metu studijuoju ir turiu daug laisvo laiko tai apie 4 valandas surast tikrai galiu :) o siaip zaidziu ivairiomis dienos valandomis dazniausiai vakare del paskaitu plius kadangi gyvenu UK mano laiko zona skiriasi dviejomis valandomis .
6. Nusprendziau , kad su Lietuviais linksmiau zaist , tad ieskojau Lietuvisko clano plius zinau , kad pas jus yra geru zaideju , nes paciam teko zaist su pora jusu claniskiu .
7. Todel , kad esu ( nu bent buvau jei perdaug nesurudijau) geras zaidejas ) dievinu komandini darba ir megstu su kuonors sneketi zaisdamas kompiuterinius zaidimus :) o del rekomendacijos tai atsimenu , kad su wav zaidziau rpg clube dar poto kai jis isejo uz jo bersekeri truputi pazaidziau , bet cia jau labai senai buvo koki 2 metai atgal .
8.Jei neklistu ten buvo parasyta miau sunny
Atgal į viršų Go down
http://www.bukdrakonas.lt
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Anketa - MinDiuSe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - MinDiuSe   Anketa - MinDiuSe Icon_minitime2011-12-03, 11:21

man i pm savo tel nr parasyk
Atgal į viršų Go down
 
Anketa - MinDiuSe
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - T3h
» Anketa - Co
» Anketa - Ara
» Anketa -Egx
» Anketa - Den

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: