Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Aplllllication for god

Go down 
+3
Waylander
Owilm
UpinSmoke
7 posters
AutoriusPranešimas
UpinSmoke

UpinSmoke


Pranešimų skaičius : 25
Age : 35
Miestas : Vilnius

Aplllllication for god Empty
RašytiTemos pavadinimas: Aplllllication for god   Aplllllication for god Icon_minitime2011-12-03, 09:21

1. Nick'as, profesija (būsima profesija ar dabartinis lvl). UpinSmoke, cardinal sps or necras pagal issirinkima (ps jaigu budamas klane be cp imanomas variant sps+se busiu su premium)

2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose). UpinSmoke, Delayer kaikuriuose abc.

3. Buvę, esami klanai (visuose zaistuose Lineage II serveriuose). Saviours(l2.ru) daug kur su RA, zenith

4. Amžius. 23

5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą (vidutiniškai) ir kokiu paros metu. priklauso nuo darbo ejgos vidutiniskaj imanoma po 8h (cia su darbu)

6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave? forume nebuvo daugiau lietuviu kurie butu labiau pasirejskia o man rodos ir losem kazkada kartu avalone

7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Gal gali jus kas nors rekomenduoti is esamu klano nariu?

Nori nugaleti? Priimk UpinSmoke
Nori buti nr 1? Priimk UpinSmoke
Nori nemirti be healo? Priimk UpinSoke


8. Ar tikrai ĮDĖMIAI perskaitėte klano taisykles ir su jomis sutinkate? Zinoma
Atgal į viršų Go down
Owilm

Owilm


Pranešimų skaičius : 34
Age : 34
Miestas : Kedainiai

Aplllllication for god Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplllllication for god   Aplllllication for god Icon_minitime2011-12-03, 10:30

UpinSmoke rašo:
Nori nugaleti? Priimk UpinSmoke
Nori buti nr 1? Priimk UpinSmoke
Nori nemirti be healo? Priimk UpinSoke


:DDD
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Aplllllication for god Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplllllication for god   Aplllllication for god Icon_minitime2011-12-03, 11:20

man i pm savo tel nr parasyk
Atgal į viršų Go down
Rainy

Rainy


Pranešimų skaičius : 34
Age : 39
Miestas : Vilnius/Alytus

Aplllllication for god Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplllllication for god   Aplllllication for god Icon_minitime2011-12-03, 23:32

UpinSmoke rašo:
1. Nick'as, profesija (būsima profesija ar dabartinis lvl). UpinSmoke, cardinal sps or necras pagal issirinkima (ps jaigu budamas klane be cp imanomas variant sps+se busiu su premium)

2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose). UpinSmoke, Delayer kaikuriuose abc.

3. Buvę, esami klanai (visuose zaistuose Lineage II serveriuose). Saviours(l2.ru) daug kur su RA, zenith

4. Amžius. 23

5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą (vidutiniškai) ir kokiu paros metu. priklauso nuo darbo ejgos vidutiniskaj imanoma po 8h (cia su darbu)

6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave? forume nebuvo daugiau lietuviu kurie butu labiau pasirejskia o man rodos ir losem kazkada kartu avalone

7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Gal gali jus kas nors rekomenduoti is esamu klano nariu?

Nori nugaleti? Priimk UpinSmoke
Nori buti nr 1? Priimk UpinSmoke
Nori nemirti be healo? Priimk UpinSoke


8. Ar tikrai ĮDĖMIAI perskaitėte klano taisykles ir su jomis sutinkate? Zinoma

nu tai jeigu way priims tai visada busim nr.1, nugaletojai ir zinoma nemirtingi :D :D
Atgal į viršų Go down
https://clan.lithuanianforum.com
Bazaras

avatar


Pranešimų skaičius : 40

Aplllllication for god Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplllllication for god   Aplllllication for god Icon_minitime2011-12-03, 23:39

man jau jo postas pas kita zmogu nepatiko -----
Atgal į viršų Go down
Rainy

Rainy


Pranešimų skaičius : 34
Age : 39
Miestas : Vilnius/Alytus

Aplllllication for god Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplllllication for god   Aplllllication for god Icon_minitime2011-12-03, 23:46

Bazaras rašo:
man jau jo postas pas kita zmogu nepatiko -----

jop skaiciau Wink bet ir pati anketa prie tokiu geruliu :)
Atgal į viršų Go down
https://clan.lithuanianforum.com
Efex

avatar


Pranešimų skaičius : 41
Miestas : Kaunas

Aplllllication for god Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplllllication for god   Aplllllication for god Icon_minitime2011-12-04, 01:40

dar net ne clane o jau toki postai, kas veliau is tokio bus...
Atgal į viršų Go down
Yakuza

Yakuza


Pranešimų skaičius : 13
Age : 32
Miestas : Klaipeda

Aplllllication for god Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplllllication for god   Aplllllication for god Icon_minitime2011-12-04, 07:14

juk neiseima isrenkam gana fleimint o kas paskiau bus tai yra (paskiau) pakeiciamu juk visada yra
Atgal į viršų Go down
UpinSmoke

UpinSmoke


Pranešimų skaičius : 25
Age : 35
Miestas : Vilnius

Aplllllication for god Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplllllication for god   Aplllllication for god Icon_minitime2011-12-04, 08:40

na man nieko pridurt i ta posta kuri parasiau ano zmogaus anketoi.. pazystamas nikas ir t.t a visu antra isiskaitykit i jo postus. gal ir mano anketa ne tobula bet...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aplllllication for god Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aplllllication for god   Aplllllication for god Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Aplllllication for god
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: