Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Fiza lineage2.eu

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Fiza

Fiza


Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Klaipeda

Fiza lineage2.eu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Fiza lineage2.eu   Fiza lineage2.eu Icon_minitime2011-12-03, 13:23

1. Fiza.
2. Dazniausiai tai Fiza arba F1za jeigu 1-mas uzimtas.
3. Syg,DF,heroes,aweikai daugiau nebepamenu. Daug zaides su cp.
4. 23.
5. Esu dirbantis,mano darbo grafikas gal idomus - menesi dirbu,menesi laisvas. Turiu zmona ir vaika. Kai buna krante tikrai prasedziu per diena po 6++ ir daugiau valandu,kartais ir panolifinu.Klanuose esu buves tokiu paciu zaidimo grafiku,tai manau kliuties ir tau neturetu sudaryti priimant sprendima.
6. Apskritai zadejau eiti solinti,bet pavaikstes po 4game foruma uzsukau pasiziureti kas dedasi nariu uzpildymo anketose jusu forume. TEN pamaciau zmones kaip YKZ,KanCaras ' Esu su jais zaides klane ' .
7. Visu pirma,nesu vaikas. neleavinu be priezasties,nekeliu sumo del sudo. Nemazai esu prazaides sito zaidimo,bet dabar noriu pastovumo . Manau,eu globalas butu puiki pradzia to.
8. NEskaiciau ju. bet jos turetu atrodyti taip : Zudyk,nolifink,dalinkis su klanu ir t.t... :)
9. Kelsiu Warlorda. Atradau nauja pasaukima :)
PS. Is juros grysiu sausio 1d nuo tada galeciau prisijunkti.


Daugiau info skype juventas_F,arba galiu tel numest i pm.
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Fiza lineage2.eu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fiza lineage2.eu   Fiza lineage2.eu Icon_minitime2011-12-03, 17:43

k, kai grysi pm man,cia, forume.
Atgal į viršų Go down
 
Fiza lineage2.eu
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: