Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 anketa - loss

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
loss23

loss23


Pranešimų skaičius : 1
Age : 36
Miestas : Klaipeda

anketa - loss Empty
RašytiTemos pavadinimas: anketa - loss   anketa - loss Icon_minitime2011-12-06, 12:44

1. Nick'as, profesija (būsima profesija ar dabartinis lvl).
loss, losiu uz sph arba galiu uz tanka, cia kaip jum tinkamiau butu/

2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose).
visur loss

3. Buvę, esami klanai (visuose zaistuose Lineage II serveriuose).
BloodPath, S.T.A.R.S RedMoon HeadHunters Dungeon, v0d, paminejau tik man geriausius klanus kur tikrai nenuobodziavom :D

4. Amžius.
23

5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą (vidutiniškai) ir kokiu paros metu.
Kai dirbu tai galiu po 6h prie pc nu jei labai reikia ir daugiau h, bet kai laisva turiu galiu visa diena losti.

6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave?
Seip draugas rekomendavo, ir kiek pamenu bfd servuose neblogai jus pasirodytavot, jei nemaisau kazko :) nes l2 losu nuo 16m.

7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Gal gali jus kas nors rekomenduoti is esamu klano nariu?
Na manau nusimanau apie l2 tikrai nemazai, cia aisku god daug naujoviu bet as greitai mokaus.Nu seip nz jusu sudieties clano gal kas ir galetu rekomeduoti.

8. Kokius žaidimus esate žaidę (RIFT,AION,WOW ar kt.).
WOW ir AION bet vistiek man l2 labiau arti sirdies
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

anketa - loss Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: anketa - loss   anketa - loss Icon_minitime2011-12-06, 15:35

man savo tel nr i pm parasyk
Atgal į viršų Go down
 
anketa - loss
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - T3h
» Anketa - Co
» Anketa - Ara
» Anketa -Egx
» Anketa - Den

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: