Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa - CRO

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
CRO

CRO


Pranešimų skaičius : 7

Anketa - CRO Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa - CRO   Anketa - CRO Icon_minitime2011-12-07, 19:56

1. CRO, planuoju kelti SPH, bet jeigu būtų koks pageidavimas, galėčiau ir ką kitą.
2. Kiek pamenu, jau ilgą laiką nesikeitė ir buvo CRO.
3. Buvo daug įvairių, bet labiausiai vykę, kuriuose esu buvęs, tai WAR, Vapour(iš bfd laikų), daugiau sunku prisimint, buvau aprimes kuriam laikui žaist kai pasirodė visos tos freyos, gracios, dabar vėl pradėjau.
4. 20 metų
5. Dabar laukiu kada išskrisiu į užsienį, slackinu namie, tai laiko turiu nemažai, bet dažniausiai žaidžiu vakarais nuo ~18 iki 1 nakties (visaip būna)
6. Jau žinau apie šitą klaną iš ankščiau ir teko girdėti neblogus atsiliepimus. :)
7. Esu padedantis, aktyviai dalyvauju klano veikloje, turiu daug patirties jau nuo C1 laikų. Ką čia bepasakysi, visi apie save tik gerai šneka, o jau nuomonę susidaryt turit patys. Gal ir atsirastų kas iš pažystamų, bet daugelio nick'ai pasikeitę.
8. Cabal, RIFT, WoW, Warhammer Online, LOTRO ir daug kitų.
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Anketa - CRO Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - CRO   Anketa - CRO Icon_minitime2011-12-08, 00:28

man savo nr i pm parasyk
Atgal į viršų Go down
CRO

CRO


Pranešimų skaičius : 7

Anketa - CRO Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - CRO   Anketa - CRO Icon_minitime2011-12-08, 13:03

Kažkas jau mano nicką užemė tai dabar CR0 (vietoj O, nulis 0)

scratch
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Anketa - CRO Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa - CRO   Anketa - CRO Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Anketa - CRO
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - T3h
» Anketa - Co
» Anketa - Ara
» Anketa -Egx
» Anketa - Den

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: