Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa-Welnez

Go down 
+2
Owilm
Welnez
6 posters
AutoriusPranešimas
Welnez

Welnez


Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kedainiai

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 11:44

1. Nick'as, profesija. Welnez SPH 81
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai. Welnez
3. Buvę, esami klanai. Zaidziau su Mercenary ir Ronins
4. Amžius. 21m
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą. 12h+
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave? Perspektyviausias LT klanas mano manymu
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Megstu pvp daug zaidziu
8. Kokius žaidimus esate žaidę WOW truputi o siaip visada l2
Atgal į viršų Go down
Owilm

Owilm


Pranešimų skaičius : 34
Age : 34
Miestas : Kedainiai

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 12:33

Welnez rašo:
1. Nick'as, profesija. Welnez SPH 81
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai. Welnez
3. Buvę, esami klanai. Zaidziau su Mercenary ir Ronins
4. Amžius. 21m
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą. 12h+
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave? Perspektyviausias LT klanas mano manymu
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Megstu pvp daug zaidziu
8. Kokius žaidimus esate žaidę WOW truputi o siaip visada l2

Kiek klanu cia jau pakeitei?:D
Atgal į viršų Go down
Welnez

Welnez


Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kedainiai

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 12:37

Owilm rašo:
Welnez rašo:
1. Nick'as, profesija. Welnez SPH 81
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai. Welnez
3. Buvę, esami klanai. Zaidziau su Mercenary ir Ronins
4. Amžius. 21m
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą. 12h+
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave? Perspektyviausias LT klanas mano manymu
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Megstu pvp daug zaidziu
8. Kokius žaidimus esate žaidę WOW truputi o siaip visada l2

Kiek klanu cia jau pakeitei?:D
Susipykau su Ronins tdl isejau.. atejau pas Mercenary bet jie nusprende su Ronins jungtis.... tdl gavosi zakon podlasty man :)
Atgal į viršų Go down
figu

avatar


Pranešimų skaičius : 137

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:09

Welnez rašo:
Owilm rašo:
Welnez rašo:
1. Nick'as, profesija. Welnez SPH 81
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai. Welnez
3. Buvę, esami klanai. Zaidziau su Mercenary ir Ronins
4. Amžius. 21m
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą. 12h+
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave? Perspektyviausias LT klanas mano manymu
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Megstu pvp daug zaidziu
8. Kokius žaidimus esate žaidę WOW truputi o siaip visada l2

Kiek klanu cia jau pakeitei?:D
Susipykau su Ronins tdl isejau.. atejau pas Mercenary bet jie nusprende su Ronins jungtis.... tdl gavosi zakon podlasty man :)
Perspektyviausias LT klanas mano manymu ?? o tai kodel iskart nejai ?? ar roninai buvo geresni kol neismete ??
Atgal į viršų Go down
Welnez

Welnez


Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kedainiai

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:17

figu rašo:
Welnez rašo:
Owilm rašo:
Welnez rašo:
1. Nick'as, profesija. Welnez SPH 81
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai. Welnez
3. Buvę, esami klanai. Zaidziau su Mercenary ir Ronins
4. Amžius. 21m
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą. 12h+
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave? Perspektyviausias LT klanas mano manymu
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Megstu pvp daug zaidziu
8. Kokius žaidimus esate žaidę WOW truputi o siaip visada l2

Kiek klanu cia jau pakeitei?:D
Susipykau su Ronins tdl isejau.. atejau pas Mercenary bet jie nusprende su Ronins jungtis.... tdl gavosi zakon podlasty man :)
Perspektyviausias LT klanas mano manymu ?? o tai kodel iskart nejai ?? ar roninai buvo geresni kol neismete ??
Roninai manes neismete... as pats isejau. Iskart nejau pas jus nes seniau su Roninais bendravau ir tiesiog neziurejau kas geresnis... kadangi taip nutiko noriu pas Enclave. Kiekvienas zmogus renkasi kaip jam atrodo geriau tdl ir uzsireginau cia. Klanui galiu pasiulyti aktyvu maga bei draugiska zaideja:) Nereikia iskalt uzpulti kritikuojanciais klausymais......
Atgal į viršų Go down
Spurgita

Spurgita


Pranešimų skaičius : 260
Age : 43

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:27

kadani mercenery labai sustrus vaizdavo ypac 6 pries viena arba 7 pries du, o tu juose buvai, tai as buciau pries, bet ne man cia sprest
Atgal į viršų Go down
Miledi

avatar


Pranešimų skaičius : 71
Age : 48
Miestas : Vilnius

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:29

man idomiau butu, kaip pakryps reikaliukai, jei kada nors susikirstu musu keliai su minetaisiais klanais :)
Atgal į viršų Go down
Welnez

Welnez


Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kedainiai

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:34

Spurgita rašo:
kadani mercenery labai sustrus vaizdavo ypac 6 pries viena arba 7 pries du, o tu juose buvai, tai as buciau pries, bet ne man cia sprest
kad nesiojau ju clan cresta palei nika, nereiskia kad esu grynas toks kaip jie... is kur pas zmones toks manymas... pamate klana kazka TIPO sustro darancio 1x7 reiskias visi tokie.. zerginasi ir musa kitus kai ju daugiau... cia yra visiska nesamone visi zmones yra skirtingi ir nereikia apie juos spresti pagal clan pavadinima. zinoma patys zmones sudaro nuomone apie klana, bet visada greiciau pastebesi bloga nei gera.
Atgal į viršų Go down
Welnez

Welnez


Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kedainiai

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:37

Miledi rašo:
man idomiau butu, kaip pakryps reikaliukai, jei kada nors susikirstu musu keliai su minetaisiais klanais :)
jai tu apie mane ir jai buciau klane pas jus? cw ar ally man nera skirtumo... mano bendravimo etapas su tais zmonem baigesi ir ar ally ar cw man tas pats. galiu mustis su jais, galiu padeti tiesiog kaip nebepazystami zmones :)
Atgal į viršų Go down
Welnez

Welnez


Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kedainiai

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:38

Miledi rašo:
man idomiau butu, kaip pakryps reikaliukai, jei kada nors susikirstu musu keliai su minetaisiais klanais :)
jai tu apie mane ir jai buciau klane pas jus? cw ar ally man nera skirtumo... mano bendravimo etapas su tais zmonem baigesi ir ar ally ar cw man tas pats. galiu mustis su jais, galiu padeti tiesiog kaip nebepazystami zmones :)
Atgal į viršų Go down
Spurgita

Spurgita


Pranešimų skaičius : 260
Age : 43

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:42

Welnez rašo:
Spurgita rašo:
kadani mercenery labai sustrus vaizdavo ypac 6 pries viena arba 7 pries du, o tu juose buvai, tai as buciau pries, bet ne man cia sprest
kad nesiojau ju clan cresta palei nika, nereiskia kad esu grynas toks kaip jie... is kur pas zmones toks manymas... pamate klana kazka TIPO sustro darancio 1x7 reiskias visi tokie.. zerginasi ir musa kitus kai ju daugiau... cia yra visiska nesamone visi zmones yra skirtingi ir nereikia apie juos spresti pagal clan pavadinima. zinoma patys zmones sudaro nuomone apie klana, bet visada greiciau pastebesi bloga nei gera.
man neidomu jusu vidaus problemos ir begimai is klano jei pasirinkai klana ji ir atstovauji, reiskias priklausai tam paciam crestui ir pasekmes ka visi daro po tuo crestu, uz gautus clan warus uz karmas . o jei ta klana dusint kiti klanai pradejo ir bijot jau iseiti ismiesto nes uzmusa po 5 kart per diena leavinat klana ir stengiates ieskoti kitu nemano bedos
Atgal į viršų Go down
Welnez

Welnez


Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kedainiai

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:45

Spurgita rašo:
Welnez rašo:
Spurgita rašo:
kadani mercenery labai sustrus vaizdavo ypac 6 pries viena arba 7 pries du, o tu juose buvai, tai as buciau pries, bet ne man cia sprest
kad nesiojau ju clan cresta palei nika, nereiskia kad esu grynas toks kaip jie... is kur pas zmones toks manymas... pamate klana kazka TIPO sustro darancio 1x7 reiskias visi tokie.. zerginasi ir musa kitus kai ju daugiau... cia yra visiska nesamone visi zmones yra skirtingi ir nereikia apie juos spresti pagal clan pavadinima. zinoma patys zmones sudaro nuomone apie klana, bet visada greiciau pastebesi bloga nei gera.
man neidomu jusu vidaus problemos ir begimai is klano jei pasirinkai klana ji ir atstovauji, reiskias priklausai tam paciam crestui ir pasekmes ka visi daro po tuo crestu, uz gautus clan warus uz karmas . o jei ta klana dusint kiti klanai pradejo ir bijot jau iseiti ismiesto nes uzmusa po 5 kart per diena leavinat klana ir stengiates ieskoti kitu nemano bedos
Visu pirma paskaityk ka pradzioj rasiau. Visu antra as tik parasiau anketa. Ir trecia: netinka neimat. nereikia cia diskriminuoti ir kazkaip kabinetis as tau nk blogo nepadares.
Atgal į viršų Go down
Spurgita

Spurgita


Pranešimų skaičius : 260
Age : 43

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:49

pats pradejai diskusija , as pasakiau, kad pries
Atgal į viršų Go down
Miledi

avatar


Pranešimų skaičius : 71
Age : 48
Miestas : Vilnius

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:53

Spurga, jei jau taip ziuret, nejaugi mes visi iskart su triusikais gimem? :)) visi/dauguma is musu is kitu klanu ateje, sitam serve ar kitam, bet ateje.
Atgal į viršų Go down
Spurgita

Spurgita


Pranešimų skaičius : 260
Age : 43

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 15:58

Miledi rašo:
Spurga, jei jau taip ziuret, nejaugi mes visi iskart su triusikais gimem? :)) visi/dauguma is musu is kitu klanu ateje, sitam serve ar kitam, bet ateje.
visada buvo politika , kad pagal rekomendacijas arba pagal pazystamus i klana imam manau reik ja atgal sugrazinti, nes per daug randomu jau daros klane, kurie nedalyvauja klano veikloje pats galejai matyt kai ejom pas tiat, todel reik kazka keisti ir laikas yra butent dabar kaip ir way sake i klan prieimas sustapdytas iki sausio 5 dienos. ir iki tol sitas klausymas bus aptartas labai rimtai. kad po sausio 5 dienos i klana tik pagal rekomendacijas arba per pazystamus.
Atgal į viršų Go down
Miledi

avatar


Pranešimų skaičius : 71
Age : 48
Miestas : Vilnius

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 16:15

perskaiciau, galim trinti paskutini posta :) visgi tai viesas forumas
Atgal į viršų Go down
Aja
Moderator
Aja


Pranešimų skaičius : 267

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-02, 22:19

Miledi rašo:
perskaiciau, galim trinti paskutini posta :) visgi tai viesas forumas

Nematau prasmės ir tuo pačiu nesiruošiu trinti postus, kuriuose žmonės reiškia savo nuomonę, nesikeikdami ir neįžeidinėdami kitų. + Spurgos siūloma sistema jokia čia ne paslaptis, kad apie tai būtų leidžiama rašyti tik uždarame forume - visada tokia buvo ir pasiteisindavo.
Atgal į viršų Go down
Miledi

avatar


Pranešimų skaičius : 71
Age : 48
Miestas : Vilnius

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-03, 08:43

hm, panasu kad pastaruoju metu per daug protingai galvoju turbut, ne visi supranta ka noriu pasakyt :) bet gal cia kiek vienas supranta kas jam atrodo aktualiausia. Tiesiog nematau reikalo visiem pasakot kur einam ir ka darom
Atgal į viršų Go down
Spurgita

Spurgita


Pranešimų skaičius : 260
Age : 43

Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime2012-01-03, 10:33

Miledi rašo:
hm, panasu kad pastaruoju metu per daug protingai galvoju turbut, ne visi supranta ka noriu pasakyt :) bet gal cia kiek vienas supranta kas jam atrodo aktualiausia. Tiesiog nematau reikalo visiem pasakot kur einam ir ka darom
nueik i kitus forumus pamatysi daug issamesne info kur ejom kadarem minutes tikslumu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Anketa-Welnez Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa-Welnez   Anketa-Welnez Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Anketa-Welnez
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - Den
» SWS DJV anketa
» ANketa - Omg
» Anketa - E50
» Anketa - CRO

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: