Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa: Podis

Go down 
AutoriusPranešimas
Podis

Podis


Pranešimų skaičius : 1

Anketa: Podis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa: Podis   Anketa: Podis Icon_minitime2012-01-03, 22:42

1. Nick'as, profesija (būsima profesija ar dabartinis lvl).
Podis, Bishop 75
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose).
Futur, Piktute
3. Buvę, esami klanai (visuose zaistuose Lineage II serveriuose).
Forgotten, GodLike, dar porą rimtesnių iš Avalono, bet jų pavadinimų negaliu prisiminti.
4. Amžius.
15 ( Galbūt sustosite skaityti čia, bet manau, kad tai, kaip aš žaidžiu, nepriklauso nuo mano amžiaus. Dar galėčiau pameluoti dėl amžiaus, bet kam to reikia, arba jums reikia manęs tokio koks aš esu, arba ne :) )
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą (vidutiniškai) ir kokiu paros metu.
2 - 5 per dieną, dažniausiai nuo 16h iki 22h, savaitgaliais daugiau. Kartais iš viso ne..:)
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave?
Nes manau, kad esate geriausias LT klanas šiame serveryje ir norėčiau iš Jūsų žaidėjų mokytis, tobulinti savo gebėjimus.:)
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Gal gali jus kas nors rekomenduoti is esamu klano nariu?
Nes esu pasiruošęs tobulėti, mokytis, esu draugiškas, linksmas, neužsispyręs. Jei galiu padėti - padedu. Ne.
8. Kokius žaidimus esate žaidę (RIFT,AION,WOW ar kt.).
MU, ir šiaip visokius RPG, FPS :)

Lauksiu Jūsų atsakymo, komentarų.:) Ačiū.
Atgal į viršų Go down
 
Anketa: Podis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - T3h
» Anketa - Co
» Anketa - Ara
» Anketa -Egx
» Anketa - Den

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: