Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Lineage 2 GOD

Go down 
+29
Tuzas
VODKA
Lao
Sylvanies
Zabulon
Simas
Fiza
DiaT
enemys
funtom`
pacers
jiffoe
Skeryz
Lunasm
Amenity
Keinas
TvX
clownas
_Sky_
Node
GolfuX
Viki
Aja
Prome
bontavi
liutkust
Spurgita
E50
Waylander
33 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Fiza

Fiza


Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Klaipeda

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2011-12-08, 14:34

Nu tai kaip sustartavot? Visi tilpot? Kiek servu atidare? kaip online gal rase? blemba atsiliksiu visu menesiu ;/ Tikejausi,kad ilgiau uztruks kol atidarys serva :)
Atgal į viršų Go down
Simas

Simas


Pranešimų skaičius : 1

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2011-12-11, 22:07

Sveiki Noreciau pas jus i kompanija nes vienam neidomu, norisi daugiau veiksmo losiu uz HE loses bfdr,beyounde,l2ws,dauk metu atloses 21m.Nikas zaidime Puozela
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2011-12-12, 09:08

Fiza rašo:
Nu tai kaip sustartavot? Visi tilpot? Kiek servu atidare? kaip online gal rase? blemba atsiliksiu visu menesiu ;/ Tikejausi,kad ilgiau uztruks kol atidarys serva :)

vienas serveris, visi tilpo. serveryje daugiausiai lenku, poto, turbut lietuviu :)
Atgal į viršų Go down
Zabulon

Zabulon


Pranešimų skaičius : 1

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2011-12-12, 21:13

Oi, prisistatysiu kaip Zabulonas (siaip lukas), naujiai ishkeptas l2eu gameris. Amzius 23, l2 pliekiu nuo c1, su pertraukomis. Kartu ir visus kitus mmo daug maz esu bandes/perejas :D Pastaruosius kelis sezonus buwau Distress'u shuo, bet dabar klano shirdis pagrinde l2ru strige rimtai, tai ieshkaus naujos sheimos, nes mane ten kirilica nugalejo. Negaliu ash zaist kai nesigaudau kur kas wyksta. online mano nera blogas, buna dienu kai wisai negaliu prisest bet esu megejas ir uznolifint. Shiaip sakyciau wakarais tikrai wisada bunu ON. Tai wa, jai wiskas bus graziai, puikiai, manau su savim atsiwesiu dar kelis senus l2 vilkus ^^
Nick ingame "Zabulon" Bersas(pasidariau nes graziai atrodo) shiaip bus galima main keist, nes loshes wisom klasem daugiau ar maziau.
Atgal į viršų Go down
Sylvanies

Sylvanies


Pranešimų skaičius : 58
Age : 40
Miestas : kaunas

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2011-12-12, 22:22

pildykit anketas, o ne cia viska i textwall sumetinekit!
Atgal į viršų Go down
Lao

avatar


Pranešimų skaičius : 4

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2011-12-16, 17:12

laba diena, atsiras klane vietele?
Atgal į viršų Go down
VODKA

VODKA


Pranešimų skaičius : 161
Age : 37
Miestas : KLP

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2012-06-08, 00:52

gera diena, kaip jums besiseka ka belosiat :)?
Atgal į viršų Go down
Tuzas

Tuzas


Pranešimų skaičius : 30

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2012-06-08, 22:24

VODKA rašo:
gera diena, kaip jums besiseka ka belosiat :)?

Labas, zaidziu globale, daug kas issilakste is klano paatostogaut, laukiam sugristanciu rudeni, bet gali prisijunkt jei nori :)
Atgal į viršų Go down
anomalia

anomalia


Pranešimų skaičius : 54
Age : 41
Miestas : Umeå

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2012-06-12, 08:36

O kas rudenį bus? Aš darau pertrauką nuo Rift'o. Visi aplink žaidžia D3, bet pati neapsisprendžiau dar. Ieškau vietos po saule :)
Atgal į viršų Go down
Tuzas

Tuzas


Pranešimų skaičius : 30

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2012-06-12, 09:16

anomalia rašo:
O kas rudenį bus? Aš darau pertrauką nuo Rift'o. Visi aplink žaidžia D3, bet pati neapsisprendžiau dar. Ieškau vietos po saule :)

Rudeni tikimės sugrįžtančiu į l2 globalą žaidėjų, kurie vasara daro pertrauka nuo l2 :). Bet ir dabar klanas gan visai aktyvus jei nori gali prisijungti ir tu :).
Atgal į viršų Go down
anomalia

anomalia


Pranešimų skaičius : 54
Age : 41
Miestas : Umeå

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2012-06-12, 11:01

Artimiausią mėnesį neplanuoju nieko žaist, bet mąstau pradėt ką nors liepos pabaigoj-rugpjūtį. Ačiū už kvietimą, turėsiu galvoj Wink
Atgal į viršų Go down
Aja
Moderator
Aja


Pranešimų skaičius : 267

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2012-06-13, 15:38

Tuzas rašo:
dabar klanas gan visai aktyvus

man vienai tai naskamba optimistiškai? Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
VODKA

VODKA


Pranešimų skaičius : 161
Age : 37
Miestas : KLP

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2012-06-16, 14:48

Aja rašo:
Tuzas rašo:
dabar klanas gan visai aktyvus

man vienai tai naskamba optimistiškai? Rolling Eyes

aja irgi losi ?:)
Atgal į viršų Go down
Aja
Moderator
Aja


Pranešimų skaičius : 267

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2012-06-17, 13:33

VODKA rašo:


aja irgi losi ?:)

nea, nesugebu net akademijos pabaigt :)
Atgal į viršų Go down
Snooze
Admin
avatar


Pranešimų skaičius : 88

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2012-07-09, 17:51

Aja rašo:
VODKA rašo:


aja irgi losi ?:)

nea, nesugebu net akademijos pabaigt :)

Losi tik ne su mumis ir nemeluok :)
Atgal į viršų Go down
https://clan.lithuanianforum.com
Batusajus_Siaubunas

avatar


Pranešimų skaičius : 3

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2012-07-29, 21:37

Sveiki, gal ir aš nedaug paloščiau ;]
Atgal į viršų Go down
K16

K16


Pranešimų skaičius : 6
Age : 31
Miestas : Kėdainiai/ Kaunas

Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime2012-08-13, 14:54

Sveiki kariai, kaip gyvenat? Dar lošiat GoDe tam ?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lineage 2 GOD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lineage 2 GOD   Lineage 2 GOD - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lineage 2 GOD
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujienos-
Pereiti į: