Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisEnclaveIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anketa Keinas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Keinas

Keinas


Pranešimų skaičius : 4

Anketa Keinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anketa Keinas   Anketa Keinas Icon_minitime2011-11-29, 22:06

1. Nick'as, profesija (būsima profesija ar dabartinis lvl).
2. Kitų buvusių/esamų charaktrių nickai (visuose žaistuose Lineage II serveriuose).
3. Buvę, esami klanai (visuose zaistuose Lineage II serveriuose).
4. Amžius.
5. Laikas, praleidžiamas prie Lineage II per parą (vidutiniškai) ir kokiu paros metu.
6. Kodėl pasirinkote būtent Enclave?
7. Kodėl jus turėtume priimti į savo ratą? Gal gali jus kas nors rekomenduoti is esamu klano nariu?
8. Ar tikrai ĮDĖMIAI perskaitėte klano taisykles ir su jomis sutinkate?

1.Keinas ( sws )
2.Nu anksciau ant c4 kai dar buvau mazas eldu playeris buva nikas Wizzzy dar naudojau Flypro, bet tai ka zn Keinas kiec nickas
3.Nju jei akademija nesiskaito tai Ronins, ElduKings, FinalDestination (bet cia senai gal net netox pav buva ;d)
4.17m
5.Nu siuo metu nlb daug galiu zaisti, nes krc man eldu nera pirmoj vietoj zaidziu del malonumo, bet bet megstu nolife kai yra progra ir galiu, o seip y diena 1-3 val savaitgaliais, jei gerai einas ir po +10val
6. Nu ka zn galvoju kiec LT cl smagiai pazaist ( geriau nei su uzsenieciais manau D:) Ir taip girdetas cl tai kiec turetu buti.
7. Nu nzn kodel tikriausei tokia kaip as nereix, bet seip gan gerai pazistu eldu esu mandagus visa laik kiec ir taip noreciau su LT zaist retail'e bet jei jus emo tai nenoreciau, bet nemanau kad tokie
8. Taisykles "miau" nju as katino ntr

P.S Tai krc paskaitynejau kitu anketas ir pastebejau, kad praso tel nr Sad tai cia kaip ? nu krc jei nepaimsi nesuzinosiu ir bus liudna man.

P.S.S Jei mani netycia priimsit galesiu atsivest klasioka ?
Atgal į viršų Go down
Waylander
Legion Leader
Waylander


Pranešimų skaičius : 755
Miestas : London

Anketa Keinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anketa Keinas   Anketa Keinas Icon_minitime2011-11-29, 22:25

ne
Atgal į viršų Go down
 
Anketa Keinas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anketa - Den
» SWS DJV anketa
» ANketa - Omg
» Anketa - E50
» Anketa - CRO

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Svečiams :: Naujų narių anketos į Lineage.-
Pereiti į: